Játékvezetői küldés



Játékvezetői küldés Hajdú-Bihar Megyében

Srsz. Dátum Nap Kezdési időpont Hazai csapat Vendég csapat Kód Helyszín I. játékvezető II. játékvezető III. játékvezető VB elnök
1. 2019.01.30 szerda 20:15 Prima SE II. DEAC II. F2KE – 0147 G4 Sportcs. Gizella u. Hegedűs Imre Fülöp Ádám
2. 2019.01.30 szerda 15:00 Kossuth Ady FD6 Csengő u. Torzsa Péter Szűcs Sándor
3. 2019.01.31 csütörtök 15:00 DEAC U20 Naturtex SZTE Szedeák U20 F1AU 0187 Oláh G. Kokas Sándor Szűcs Balázs
4. 2019.01.31 csütörtök 13:30 Debreceni Egyetem Atlétikai Club Naturtex SZTE Szedeák F1AF 0187 Oláh G. Pálla Zoltán Tőzsér Dénes Minár László Gorka Szabolcs
5. 2019.01.31 csütörtök 18:30 Hajdúhadházi KK 3vs3 MF 0114 Hajdúhadház Nemes Gábor Kisházi Béla
6. 2019.01.31 csütörtök 19:30 Nyíradonyi VVTK Debreceni 12-ek MF 0113 Bocskai Hegedűs Imre Fülöp Ádám
7. 2019.02.01 péntek 19:00 DIFE KK Hajdúhadházi KK női edző Derecske Fülöp Ádám Kecskeméti Elizatbeth
8. 2019.02.03 vasárnap 10:00 Sláger Kazincbarcika Hajdúhadházi KK FRSA-1102 Hajdúhadház Hegedűs Imre Szabó Gréta Torzsa Péter
9. 2019.02.03 vasárnap 12:00 MEAFC “B” Sláger Kazincbarcika FRSA-1101 Hajdúhadház Hegedűs Imre Kiss Gabriella Torzsa Péter
10. 2019.02.03 vasárnap 14:00 Hajdúhadházi KK MEAFC “B” FRSA-1103 Hajdúhadház Kiss Gabriella Szabó Gréta Torzsa Péter
11. 2019.02.03 vasárnap 10:00 BKG-Hadúszoboszló DIFE KK FRSA-1111 Derecske Kokas Sándor Szűcs Sándor Szekeres Ferenc
12. 2019.02.03 vasárnap 12:00 Sunshine-NYIKSE BKG-Hadúszoboszló FRSA-1113 Derecske Kokas Sándor Rácz Bence Szekeres Ferenc
13. 2019.02.03 vasárnap 14:00 DIFE KK Sunshine-NYIKSE FRSA-1112 Derecske Kokas Sándor Szűcs Sándor Szekeres Ferenc
14. 2019.02.04 hétfő 14:45 TÁG Református LD TÁG Kokas Sándor Bács Csaba
15. 2019.02.04 hétfő 19:30 Debreceni Egyetem TFSE NEBK-0061 Csengő u. Hegedűs Imre Fülöp Ádám
16. 2019.02.05 kedd 19:50 Debreceni Egyetem Debreceni Medikus SE FEBK-0134 Móricz Zs. Krt. Kokas Sándor Nemes Gábor
17. 2019.02.06 szerda 13:00 Gönczy Hőgyes FD4 Szoboszló/Sportház    
18. 2019.02.06 szerda 13:30 Bárdos Arany FD4 Szoboszló/Sportház    
19. 2019.02.06 szerda 14:00 Thököly Gönczy FD4 Szoboszló/Sportház    
20. 2019.02.06 szerda 14:30 Bárdos Pávai FD4 Szoboszló/Sportház    
21. 2019.02.06 szerda 15:00 Hőgyes Thököly FD4 Szoboszló/Sportház    
22. 2019.02.06 szerda 15:30 Arany Pávai FD4 Szoboszló/Sportház    
23. 2019.02.13 szerda 13:00 5. helyért A3 – B3 (5. és 6. helyért) FD4 Szoboszló/Sportház    
24. 2019.02.13 szerda 13:30 A1 B2 FD4 Szoboszló/Sportház    
25. 2019.02.13 szerda 14:00 B1 A2 FD4 Szoboszló/Sportház    
26. 2019.02.13 szerda 14:30 3. helyért A1B2 vesztes – B1A2 vesztes FD4 Szoboszló/Sportház    
27. 2019.02.13 szerda 15:00 1. helyért A1B2 győztes – B1A2 győztes FD4 Szoboszló/Sportház    

 




Utolsó frissítés: 2019-01-30 13:57:50