Játékvezetői küldés

Játékvezetői küldés Hajdú-Bihar Megyében

Srsz. Dátum Nap Kezdési időpont Hazai csapat Vendég csapat Kód Helyszín I. játékvezető II. játékvezető III. játékvezető VB elnök
1. 2018.05.17 csütörtök 19:45 DEAC Öregfiúk Hajdúböszörményi TE MFRN-023 TÁG Nemes Gábor Fülöp Ádám
2. 2018.05.18 péntek 15:30 Kék Limbo Piros Drazsé U12-O-J TÁG Kokas Sándor Szabó Gréta Szekeres Ferenc
3. 2018.05.18 péntek 16:40 Zöld Mutton Fekete Lufi U12-O-J TÁG Kokas Sándor Szabó Gréta Szekeres Ferenc
4. 2018.05.18 péntek 17:50 Sötétkék Drazsé Bordó Mutton U12-O-J TÁG Kiss Gabriella Pozsonyi Anna Szekeres Ferenc
5. 2018.05.18 péntek 19:00 Narancs Hunba Citrom Limbo U12-O-J TÁG Kiss Gabriella Pozsonyi Anna Szekeres Ferenc
6. 2018.05.18 péntek 15:30 Kék Hunba Piros Limbo U12-O-J Csengő utca Szűcs Balázs Rinyu Péter Hegedűs Imre
7. 2018.05.18 péntek 16:40 Zöld Drazsé Fekete Mutton U12-O-J Csengő utca Szűcs Balázs Rinyu Péter Hegedűs Imre
8. 2018.05.18 péntek 17:50 Sötétkék Limbo Bordó Drazsé U12-O-J Csengő utca Fülöp Ádám Nemes Gábor Hegedűs Imre
9. 2018.05.18 péntek 19:00 Narancs Lufi Citrom Hunba U12-O-J Csengő utca Fülöp Ádám Nemes Gábor Hegedűs Imre
10. 2018.05.19 szombat 9:00 Fekete Lufi Kék Limbo U12-O-J TÁG Kiss Gabriella Szabó Gréta Szekeres Ferenc
11. 2018.05.19 szombat 10:10 Zöld Mutton Piros Drazsé U12-O-J TÁG Bács Csaba Szabó Gréta Szekeres Ferenc
12. 2018.05.19 szombat 11:20 Citrom Limbo Sötétkék Drazsé U12-O-J TÁG Bács Csaba Kiss Gabriella Szekeres Ferenc
13. 2018.05.19 szombat 12:30 Narancs Hunba Bordó Mutton U12-O-J TÁG Bács Csaba Kiss Gabriella Szekeres Ferenc
14. 2018.05.19 szombat 13:40 Piros Drazsé Fekete Lufi U12-O-J TÁG Szűcs Balázs Lakatos István Szekeres Ferenc
15. 2018.05.19 szombat 14:50 Kék Limbo Zöld Mutton U12-O-J TÁG Kokas Sándor Szűcs Balázs Szekeres Ferenc
16. 2018.05.19 szombat 16:00 Bordó Mutton Citrom Limbo U12-O-J TÁG Kokas Sándor Lakatos István Szekeres Ferenc
17. 2018.05.19 szombat 17:10 Sötétkék Drazsé Narancs Hunba U12-O-J TÁG Szűcs Balázs Lakatos István Szekeres Ferenc
18. 2018.05.19 szombat 18:45 All Star Mérkőzés és Dobóverseny U12-O-ALL TÁG Kokas Sándor Szűcs Balázs Szekeres Ferenc
19. 2018.05.19 szombat 9:00 Fekete Mutton Kék Hunba U12-O-J Csengő utca Nemes Gábor Rinyu Péter Hegedűs Imre
20. 2018.05.19 szombat 10:10 Zöld Drazsé Piros Limbo U12-O-J Csengő utca Fülöp Ádám Rinyu Péter Hegedűs Imre
21. 2018.05.19 szombat 11:20 Citrom Hunba Sötétkék Limbo U12-O-J Csengő utca Fülöp Ádám Nemes Gábor Hegedűs Imre
22. 2018.05.19 szombat 12:30 Narancs Lufi Bordó Drazsé U12-O-J Csengő utca Nemes Gábor Fülöp Ádám Hegedűs Imre
23. 2018.05.19 szombat 13:40 Piros Limbo Fekete Mutton U12-O-J Csengő utca Sörlei Attila Marton Péter Hegedűs Imre
24. 2018.05.19 szombat 14:50 Kék Hunba Zöld Drazsé U12-O-J Csengő utca Sörlei Attila Pozsonyi Anna Hegedűs Imre
25. 2018.05.19 szombat 16:00 Bordó Drazsé Citrom Hunba U12-O-J Csengő utca Marton Péter Pozsonyi Anna Hegedűs Imre
26. 2018.05.19 szombat 17:10 Sötétkék Limbo Narancs Lufi U12-O-J Csengő utca Sörlei Attila Marton Péter Hegedűs Imre
27. 2018.05.20 vasárnap 9:00 Bordó Mutton Kék Limbo U12-O-J TÁG Bács Csaba Pozsonyi Anna Szekeres Ferenc
28. 2018.05.20 vasárnap 10:10 Citrom Limbo Zöld Mutton U12-O-J TÁG Bács Csaba Szűcs Sándor Szekeres Ferenc
29. 2018.05.20 vasárnap 11:20 Piros Drazsé Narancs Hunba U12-O-J TÁG Kokas Sándor Pozsonyi Anna Szekeres Ferenc
30. 2018.05.20 vasárnap 12:30 Fekete Lufi Sötétkék Drazsé U12-O-J TÁG Kokas Sándor Szűcs Sándor Szekeres Ferenc
31. 2018.05.20 vasárnap 9:00 Bordó Drazsé Kék Hunba U12-O-J Csengő utca Fülöp Ádám Rinyu Péter Hegedűs Imre
32. 2018.05.20 vasárnap 10:10 Citrom Hunba Zöld Drazsé U12-O-J Csengő utca Fülöp Ádám Rinyu Péter Hegedűs Imre
33. 2018.05.20 vasárnap 11:20 Piros Limbo Narancs Lufi U12-O-J Csengő utca Nemes Gábor Kiss Gabriella Hegedűs Imre
34. 2018.05.20 vasárnap 12:30 Fekete Mutton Sötétkék Limbo U12-O-J Csengő utca Nemes Gábor Kiss Gabriella Hegedűs Imre




Utolsó frissítés: 2018-05-16 08:15:26

Create Account



Log In Your Account