Játékvezetői küldés

Játékvezetői küldés Hajdú-Bihar Megyében

Srsz. Dátum Nap Kezdési időpont Hazai csapat Vendég csapat Kód Helyszín I. játékvezető II. játékvezető III. játékvezető VB elnök
1. 2017.10.22 vasárnap 16:00 Debreceni KA Budapesti Honvéd/A FOJK-1052 Oláh G. Tóth Kitti Szűcs Balázs Szekeres Ferenc
2. 2017.10.24 kedd 15:00 Debreceni Egyetem Nyíregyházi Egyetem SE FEBK 0021 Móricz Zs. Krt
3. 2017.10.25 szerda 16:15 Debreceni KA Szolnoki Sportcentrum FOJK-1062 Oláh G.
4. 2017.10.25 szerda 16:30 Debreceni KA/B Nyíregyházi Sportcentrum/A FRKEA-1021 TÁG
5. 2017.10.25 szerda 18:30 Hajdúhadházi KK Debreceni Tizenketttek MF-0011 Földi Jánois Ált. Isk.
6. 2017.10.25 szerda 19:30 DKA-DEAC Szolnoki Olaj KK II. F2KE 0042 Móricz Zs. Krt Lónáth László Sörlei Attila
7. 2017.10.26 csütörtök 18:15 Ziccer Tigrisek DIFE KK MF-0013 Csengő u.
8. 2017.10.26 csütörtök 19:45 DEAC Öregfiúk Nyíradony VVTK MF-0102 TÁG
9. 2017.10.27 péntek 18:30 Hajdúböszörményi TE Ziccer Tigrisek II. MF-0014 Hajdúböszörmény
10. 2017.10.28 szombat 9:00 Hajdúböszörményi TE Debreceni KA DSI FOSA-3132 Móricz Zs. Krt
11. 2017.10.28 szombat 11:00 Tiszaújvárosi Phoenix KK Mezőcsáti DSE FOSA-3131 Móricz Zs. Krt
12. 2017.10.28 szombat 13:00 3. helyért FOSA-3133 Móricz Zs. Krt
13. 2017.10.28 szombat 15:00 Döntő FOSA-3134 Móricz Zs. Krt
14. 2017.10.28 szombat 11:00 DEAC U20 Egis Körmend U20 F1AU 0064 Oláh G.
15. 2017.10.28 szombat 17:00 DEAC Egis Körmend F1AF 0064 Oláh G. Györffy Pál Attila Farkas Gábor Minár László Fekete László
16. 2017.10.28 szombat 10:00 Hajdúhadházi KK Nyíregyházi Sportcentrum / C FRKEB-1012 Földi Jánois Ált. Isk.
17. 2017.10.28 szombat 12:00 Nyíregyházi Sportcentrum / C Hajdúhadházi KK FRKEB-1062 Földi Jánois Ált. Isk.
18. 2017.10.28 szombat 10:30 Debreceni KA DVTK-ÉLKSK “T” LOSA-2051 Csengő u.
19. 2017.10.28 szombat 12:30 DVTK-ÉLKSK “T” BKGDSE LOSA-2052 Csengő u.
20. 2017.10.28 szombat 14:30 BKGDSE Debreceni KA LOSA-2053 Csengő u.
21. 2017.10.29 vasárnap 13:30 Debreceni KA Szolnoki Sportcentrum U16 LOJK-1051 Móricz Zs. Krt
22. 2017.10.29 vasárnap 16:00 DEAC Aluinvent DVTK U23 NAMP 0052 Csengő utca Drenyovszki Dániel Zahorán Kitti
23. 2017.10.30 hétfő 19:45 Ziccer Tigrisek II. DIFE KK MF-0021 TÁG
24. 2017.10.31 kedd 19:30 Debreceni Tizenkettek Nyíradony VVTK MF-0023 Bocskai I. Ált. Iskola
25. 2017.11.02 csütörtök 19:45 DEAC Öregfiúk Ziccer Tigrisek MF-0022 TÁG
26. 2017.11.02 csütörtök 19:50 Mikepércsi KSE Hajdúhadházi KK MF-0024 TÁG




Utolsó frissítés: 2017-10-21 11:25:25